Projekty edukacyjne / Projekty edukacyjne 2022/2023

Podsumowanie projektu edukacyjnego „Patroni roku 2022”.

Projekt „Patroni roku 2022” realizowany był od października do grudnia 2022 na oddziale chirurgii dziecięcej, ortopedii, okulistyki i gastroenterologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr1. Działania, które były podejmowane w ramach projektu przybliżyły uczniom sylwetki wielkich Polaków oraz ich dokonania w różnych dziedzinach życia promujących Polskę. Uczniowie wykazali duża aktywność i zaangażowanie w rozwiązywaniu krzyżówek, quizów, kart pracy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się umysłowe rozrywki interaktywne oraz prace plastyczne wykonane różnorodnymi technikami. Ewaluacją projektu była wystawa prac plastycznych zorganizowana w holu Szpitala Uniwersyteckiego.

Monika Krajniak