Lewe menu / Laboratoria przyszłości

Styczniowie wypieki w Klinice Pschiatrii (styczeń 2023).

W tym roku z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z Kliniki Psychiatrii przygotowali miłe spotkanie z seniorami z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w SU nr 1.
Pacjenci z oddziału dziennego upiekli babeczki z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach Laboratoria Przyszłości #laboratoriaprzyszlosci. Pięknie ozdobione słodkości zostały wręczone seniorom na spotkaniu we wtorek 24 stycznia.

Jeszcze przed feriami chcąc poczuć karnawałowy nastrój młodzież z Kliniki Psychiatrii Stacjonarnej z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach Laboratoria Przyszłości #laboratoriaprzyszlosci oraz produktów i sprzętu ofiarowanego przez bank BNP PARIBAS, piekła w czwartek 26 stycznia gofry. Znikały błyskawicznie, nawet personel nie mógł się im oprzeć.

Były to również kolejne działania w całorocznym programie "Kulinarne wyzwania-smacznie, mądrze, razem".