Lewe menu / Laboratoria przyszłości

Przygotowujemy słodki deser w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii (październik 2022).

Uczniowie przebywający w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 uczestniczyli w zajęciach kulinarnych. Dzieci z pomocą nauczycieli przygotowały dla koleżanek i kolegów słodki deser, jakim były GOFRY. Wszystkim poczęstunek bardzo smakował, a zapach pieczonych specjałów jeszcze długo unosił się na korytarzu oddziału.

Zajęcia te zrealizowano dzięki sprzętom zakupionym w ramach projektu