Lewe menu / Laboratoria przyszłości

Przygody z Drukarką 3D ciąg dalszy w Klinice Psychiatrii (luty 2023).

Uczniowie naszej szkoły kontynuują swoją przygodę z drukarką 3D. Projektowali Oni swoje kubki z własnym logo a także z logo szkoły w programie Thinkercad. Tworzyli własne projekty, zapisywali je i drukują na drukarce 3D. Oto pierwsze efekty drukowania tego co zostało zaprojektowane przez młodzież. Efekty są obiecujące. Rosną nam wspaniali graficy.

Zostało to wykonane z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach #laboratoria #Laboratoria #LaboratoriaPrzyszłości.