Lewe menu / Laboratoria przyszłości

Pizza na Dzień Mężczyzny w Klinice Psychiatrii (marzec 2023).

10 marca w Dzień Mężczyzny uczniowie Kliniki Psychiatrii Dziennej piekli pizze. Oczywiście w liczbie mocno mnogiej, bo apetyty były wielkie i pomysły jak ją przyrządzić różne. Potem próbowali i wsmakowywali się w nie razem z personelem oddziału i nauczycielami. Poczęstowali też koleżanki i kolegów z oddziału stacjonarnego.

Pizza została wykonana z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach #laboratoria #Laboratoria #LaboratoriaPrzyszłości.