Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Lewe menu / Laboratoria przyszłości

powrót

Pieczenie świątecznych pierników w KPD i KPS (listopad 2022).

        17 listopada młodzież z Kliniki Psychiatrii połączonymi siłami oddziału stacjonarnego i dziennego wzięła udział w akcji pieczenia świątecznych pierników. Grupy młodzieży pod opieką nauczycieli przygotowały pierniki z myślą o naszych oddziałowych spotkaniach wigilijnych. Duża część słodkich wypieków przeznaczona została na świąteczny kiermasz organizowany przez BNP Paribas, z którego dochód wesprze nas w działaniach terapeutycznych na oddziałach psychiatrycznych. Specjalna partia pięknie ozdobionych pierników zostanie przekazana jako upominki - zawieszki świąteczne dla pacjentów Oddziału Geriatrii #szpitaljurasza.
Do przygotowania pierników uczniowie wykorzystali sprzęt zakupiony w ramach projektu #laboratoriaprzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości.