Lewe menu / Laboratoria przyszłości

Pieczemy paszteciki na wigilię oddziałową w Kliniki Psychiatrii (grzudzień 2022).

21 grudnia młodzież z Kliniki Psychiatrii piekła paszteciki z kapustą i grzybami. Powstało ponad 350 pasztecików, zużyto 7 kg mąki, poświęcono 6 godzin pracy i wielkiego zaangażowania młodzieży i opiekunów.
     Akcja pieczenia świątecznych pyszności była możliwa dzięki wsparciu wspaniałych przyjaciół kliniki z BNP PARIBAS- w ramach projektu kulinarnego "Kulinarne wyzwania-smacznie mądrze razem z bankiem BNP Paribas" oraz dzięki sprzętom zakupionym w ramach Laboratoria Przyszłości, #laboratoriaprzyszlosci Nasze wypieki wraz z barszczykiem i słodkościami były podane podczas Wigilii na obu oddziałach Kliniki Psychiatrii Dziecięcej w dniu 22 grudnia. Rozeszły się w mgnieniu oka, zachwycając podniebienia przybyłych gości.