Lewe menu / Laboratoria przyszłości

Jesień za oknami Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego (październik 2022).

Jesień - inspirująca, pełna ciepłych barw, pachnąca owocami. „Gdyby rok schowany był w zegarze, jesień byłaby magiczną godziną”. Takiej magii uczniowie szkoły szpitalnej poszukiwali za oknami Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Nie wszyscy mogą cieszyć się urokami tej wyjątkowej pory roku w sposób bezpośredni, dlatego okiem młodego fotografa próbowaliśmy zatrzymać jej piękno i doświadczyć pozytywnej energii płynącej z kolorów.
     Wszystkie zdjęcia wykorzystane w prezentacji wykonaliśmy sprzętem zakupionym w ramach programu „Laboratoria Przyszłości".