Lewe menu / Laboratoria przyszłości

Czekoladowe fondue z owocami w Klinice Psychiatrii (luty 2023).

Młodzież Kliniki Psychiatrii Dziennej z okazji Walentynek wzięła udział we wspólnym spotkaniu, podczas którego czytała wiersze o miłości, słuchała muzyki oraz wykonała serduszka z origami. Po części artystycznej nastąpiła część kulinarna spotkania. Uczniowie umyli, obrali i pokroili owoce oraz rozłożyli je na talerzach. Następnie przygotowali czekoladowe fondue, którego degustacja została uznana jednogłośnie za najmilszy i najprzyjemniejszy akcent wspólnego świętowania.

Poczęstunek został wykonany w ramach programu "Kulinarne wyzwania - smacznie, mądrze, razem", z wykorzystaniem sprzętów zakupionych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci