Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2023/2024

powrót

Gala wręczenia nagród za nami!

     1 grudnia, w samo południe w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w wojewódzkim konkursie plastyczno-informatycznym "Bydgoszcz - miejsca znane i mniej znane" zorganizowanym przez nauczycieli naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac z 10 szkół województwa. Przepiękne ujęcia różnych miejsc Bydgoszczy zachwycały doborem barw, kreatywnym podejściem młodych twórców do tematu. Trudno było wybrać najlepsze, dlatego nagrodzono 26 prac i wyróżniono 12 w różnych kategoriach wiekowych, a także przyznano nagrodę specjalną.
     Galę wręczenia nagród uświetniły występy kwintetu waltornistów z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina oraz Zespoły Pieśni i Tańca "Płomienie" z Bydgoszczy i "Krajna" z Nakła nad Notecią. W uroczystości wzięły udział p. Anna Szpak oraz p. Anna Wyczółkowska z Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego - fundatora nagród. Ciepłe słowa do laureatów skierowała Pani Elżbieta Rusielewicz - radna Rady Miasta Bydgoszcz oraz pani Urszula Guźlecka - prezenterka "Zbliżeń". Obie panie reprezentowały Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy. Dziękujemy p. Sławomirowi Norberczakowi z TMMB za wsparcie w przygotowaniu wydarzenia. Fundatorem nagród wraz z Urzędem Marszałkowskim było Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszcz.

Młodym artystom i ich opiekunom gratulujemy!