Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Wigilijne spotkanie na Oddziale Pneumonologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym.

Boże Narodzenie to czas miłości, radości, przebaczenia i rodzinnych spotkań. By choć przez chwilę poczuć magię tych wyjątkowych świąt, wspólnie z dziećmi, rodzicami i personelem medycznym zasiedliśmy do wigilijnego stołu i przy dźwiękach polskich kolęd, złożyliśmy sobie życzenia. Refleksje, wspomnienia oraz wspólnie spędzony czas w gronie szpitalnej rodziny, pozwolił nam zrozumieć jakim darem są międzyludzkie więzi. Dzieci oczywiście z niecierpliwością czekały na spotkanie z Mikołajem, który obdarował je pięknymi upominkami. Dziękujemy Fundacji „Serce Dziecka”, dzięki której wigilijny stół obfitował w smakołyki, dzieciom z Przedszkola „Wróżka” za pyszne pierniki oraz wszystkim sponsorom, którzy ufundowali świąteczne prezenty.

Maria Górska, Dorota Chmiel i Monika Musiał