Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Walentynki w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły, hospitalizowani w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii obchodzili Walentynki. Najpierw zapoznali się z genezą dnia Św. Walentego oraz kim był Św. Walenty. Następnie na pozalekcyjnych zajęciach wychowawczych wykonali kartki walentynkowe oraz drobne upominki. Panowała naprawdę twórcza atmosfera, a upominki wykonywane były z dużym zaangażowaniem. Podejmowanie takich działań sprzyja integracji w grupie, a przede wszystkim buduje poczucie wartości dziecka chorego.

Monika Krajniak