Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Święto drzewa 2022 w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Dzień 10 października to Święto drzewa. Uczniowie z Kliniki Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii włączyli się również w obchody tego święta. Najpierw zapoznali się z rodowodem międzynarodowego dnia drzewa, obejrzeli film o sadzeniu drzew, a następnie wykonali z papieru i liści jesienne drzewka. Rozwiązywali krzyżówki i zadania interaktywne oraz kolorowali mandale. Ważnym jest, aby mieć świadomość, że drzewa to nasze wspólne dobro i należy o nie dbać najlepiej jak potrafimy.

Monika Krajniak