Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Stowarzyszenia Łatwo Pomagać w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym oraz w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 .

Pierwszego kwietnia 2023 roku w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym oraz w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 „Zajączki kicały, uśmiechy na twarzach dzieci przywracały”.
       Sobotnie przedpołudnie było wyjątkowo radosne, a to za sprawą Stowarzyszenia Łatwo Pomagać, które od wielu lat obdarowuje dzieci przewlekle chore pięknymi prezentami. Wymarzone zabawki, artykuły papiernicze, książki, puzzle, środki do higieny osobistej oraz wody, soki i słodycze trafiły na dwa Oddziały Onkologii, Oddział Neurologii, Neurochirurgii i Chirurgii. Jak zawsze Pani Wioletta Górska - Prezes Stowarzyszenia Łatwo Pomagać towarzyszyła swoim pomocnikom rozsiewając uśmiech i pozytywną energię w zakamarkach obu szpitali. Wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom dziękujemy za wielkie serce, hojność i poświęcony czas.