Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Majowe święta patriotyczne w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Wczoraj uczniowie naszej szkoły, hospitalizowani w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii uczestniczyli w obchodach majowych świąt. Lekcja patriotyzmu rozpoczęła się obejrzeniem prezentacji o genezie 1, 2 i 3-go maja oraz animowanej historii Polski. Rozwiązywali rebusy, krzyżówki, uzupełniali teksty informacjami historycznymi. Aktywnie uczestniczyli w quizie o symbolach narodowych.

Monika Krajniak