Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Dzień Odkrywcy w Klinice pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej.

W Klinice Psychiatrii Stacjonarnej oraz w Klinice pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szpitalu A. Jurasza został zorganizowany Dzień Odkrywcy przez nauczycielki chemii i biologii. Dzięki imprezie uczniowie mieli okazję na własnej skórze przekonać się, że nauka jest obecna w naszym codziennym życiu. Podczas zajęć nasi odkrywcy sprawdzali, w jakich produktach jest cukier, rozwiązywali krzyżówki, udowadniali, że miód ma pamięć, pracowali z mikroskopem oraz badali zaczarowana kapustę. Na koniec wszyscy otrzymali mistrzowskie medale.

Aleksandra Matuszak