Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Dzień Mamy w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody dnia Matki. Poznali genezę tego święta oraz sposoby wyrażania podziękowań dla mam za ich codzienny trud. Następnie czytali wiersze o mamie i rozwiązywali krzyżówki oraz rebusy. Na pozalekcyjnych zajęciach wykonali upominki dla swoich mam : kartki okolicznościowe , kwiaty i serduszka z origami. Takie działania mają nie tylko znaczenie terapeutyczne, ale przede wszystkim wpływają na poprawę rodzinnych relacji.

Monika Krajniak