Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Dzień Dziecka 2023 w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

1 czerwca uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto, jakim jest Dzień Dziecka. Dzieci i młodzież z wielką radością i zaangażowaniem brali udział w zabawach integracyjnych, konkurencjach sportowych, pracach plastycznych, baśniowym quizie. Nie mogło również zabraknąć bajkowych kalamburów. Uczniowie z zaciekawieniem obserwowali przebieg eksperymentów oraz chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć z fotobudki. Wszyscy świetnie się bawili przy wtórze wesołej muzyki, a na zakończenie każde dziecko zostało obdarowane upominkiem wylosowanym z „magicznego worka”.

Alina Wysińska