Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Dzisiaj tj. 07.02.2023 uczniowie naszej szkoły, hospitalizowani w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii uczestniczyli w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Obejrzeli filmy edukacyjne „Sieciaki”. Następnie wykonali plakaty tematyczne dowolną techniką plastyczną. Z dużym zaangażowaniem rozwiązywali krzyżówki, rebusy, wykreślanki oraz zadania interaktywne, dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z sieci.
    Takie zajęcia uświadamiają zagrożenia nieumiejętnego korzystania z Internetu, a przede wszystkim ukazują, iż należy rozróżniać świat realny od wirtualnego.

Monika Krajniak