Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Dzień Babci i Dziadka w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły na pozalekcyjnych zajęciach wychowawczych obchodzili Dzień Babci i Dziadka. Obejrzeli materiał filmowy dotyczący wizerunku dziadków w literaturze, rozwiązywali krzyżówki i rebusy tematyczne. Następnie wykonali kartki okolicznościowe oraz portrety babci i dziadka. Wytworom plastycznym towarzyszyła muzyka relaksacyjna.
      Takie zajęcia uświadamiają uczniom, jak bardzo ważna jest rodzina, a przede wszystkim podkreślają rolę babci i dziadka w relacjach rodzinnych.

Monika Krajniak