Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

powrót

23 edycja projektu "Anioły do mnie wysyłaj" w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym.

         13 grudnia kolejna już 23 edycja projektu "Anioły do mnie wysyłaj", stała się udziałem uczniów naszej szkoły. Do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego zawitała grupa Wolontariuszy z Bursy im. M. Szułczyńskiej wraz z p. Dyrektor i Wychowawcami. Przygotowali oni dla dzieci wiele niespodzianek.  Część dzieci przebywających w szpitalu uczestniczyła w mikołajkowym przedstawieniu i wspólnym śpiewie kolęd. Dzięki wielu sponsorom i darczyńcom do wszystkich małych i większych pacjentów szpitala dotarł Św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami - aniołkami, śnieżynkami, elfami i skrzatem. Świąteczne spotkanie, piękne prezenty i słodkości wywołały uśmiech na wszystkich twarzach. Wyrażamy wdzięczność młodzieży, która zaangażowała się w przygotowanie i organizację przedstawienia oraz  upominków.