Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2022/2023

Dzień kropki w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii

Dzisiaj 15.09.2022 uczniowie naszej szkoły hospitalizowani w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii świętowali Dzień kropki. Na początku zapoznali się z genezą tego święta, a następnie stali się kreatywnymi twórcami prac plastycznych z wykorzystaniem dużych i małych kropek. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Powstałe na zajęciach pozalekcyjnych prace plastyczne zostały wyeksponowane na tablicy w świetlicy szpitalnej.

Monika Krajniak