Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Wizyta przedstawicieli fundacji Dr Clown w klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Dzisiaj dzieci z Kliniki Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii spotkała niespodzianka - na oddziale pojawili się przedstawiciele fundacji Dr Clowna. Nie zabrakło dobrego humoru i pozytywnych emocji .Było dmuchanie kolorowych balonów, wypisywanie recept oraz zgaduj–zgadula. Wszyscy świetnie się bawili - na chwilę mogli zapomnieć o chorobie i hospitalizacji.

Monika Krajniak