Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Klinice Pediatrii ,Alergologii i Gastroenterologii.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, czas wigilijnej radości przed nami. Dzieci z Kliniki Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii przy wspólnym stole rozmawiały na temat pięknej tradycji polskiej, śpiewały kolędy dzieliły się swoimi przemyśleniami oraz marzeniami.
       Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek. Uczniowie wręczyli kartki z życzeniami spokojnych świąt, lekarzom i pielęgniarkom pracującym na wszystkich piętrach Kliniki. Kartki zostały wykonane na pozalekcyjnych zajęciach wychowawczych.

Monika Krajniak