Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Święto Niepodległości w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii.

Przed nami Święto Niepodległości. Dzisiaj obchodziliśmy je w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii. Dla każdego Polaka jest to bardzo ważne święto, ponieważ uświadamia nam jaką bezcenną wartością jest niepodległość. Uczniowie czytali wiersze, oglądali prezentacje o polskiej drodze do niepodległości. Dużym zainteresowaniem cieszył się quiz, w którym uczestnicy mogli zweryfikować swoją wiedzę historyczną. Oprócz uzupełniania tekstów dotyczących wydarzeń listopadowych, można było wykazać się artystycznie: rysując lub śpiewając piosenki patriotyczne. Spotkaniu towarzyszyła atmosfera powagi i skupienia. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał dyplom Patrioty.

Monika Krajniak