Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Światowy Dzień Chorego.

11 luty jest światowym Dniem Chorego. Dzieci z Kliniki Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii również włączyły się w obchody tego święta .Zapoznały się z jego genezą, dzieliły się odczuciami podczas swojej hospitalizacji, rozwiązywały quiz tematyczny.

Obchody Światowego Dnia Chorego zakończyły się wykonaniem prac plastycznych o tematyce tego święta. Prace plastyczne zostały zamieszczone w antyramie i powieszone na ścianie w klinice.

Monika Krajniak