Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Sprawozdanie z uroczystości z okazji „Dnia Dziecka” na oddziale chirurgii dziecięcej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1

01.06.2022r. na oddziale chirurgii dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Dziecka”. Mimo, że ten uroczysty dzień przyszło dzieciom spędzać w szpitalnych łóżkach, to miały one także okazję do przeżycia radości. Uczniowie uczestniczyli w zabawach integracyjnych i konkursach z nagrodami, otrzymali bogate prezenty od sponsorów. Pamiętali także o kolegach wręczając im wykonane przez siebie maskotki-kotki.

Iwona Górczyńska