Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Kartki świąteczne od Słuchaczy terapii zajęciowej z Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu dla dzieci z gastroenterologii.

Dzisiaj w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii odwiedzili nas Słuchacze terapii zajęciowej Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu. Pomimo reżimu sanitarnego dało się odczuć świąteczną atmosferę. Dzieci otrzymały w prezencie kartki świąteczne z życzeniami powrotu do zdrowia, wykonane przez Słuchaczy terapii. Mali pacjenci również obdarowali swoich gości. Prezentem była kartka świąteczna wykonana na pozalekcyjnych zajęciach wychowawczych. Spotkanie, choć było krótkie sprawiło dzieciom dużo radości.

Monika Krajniak