Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Europejski Dzień Języków - 26 września

1 października świętowaliśmy w Klinice Psychiatrii 20 lat obchodów Europejskiego Dnia Języków. Młodzież z obydwu oddziałów czyli ponad 40 pacjentów wzięło udział w zabawach, grach dydaktycznych oraz dyskusjach. Poznali oni także ciekawostki związane z różnorodnością językową Europy, wykazali się znajomością języków, otwartością i dużą motywacją do poszerzania znajomości języków obcych.
W kolejnych dniach ze względów organizacyjnych i ograniczeń możliwości grupowania dzieci nauczyciele języków obcych w naszej szkole poruszali tę tematykę także w bardziej kameralnych zespołach na innych oddziałach.
Cieszymy się, że nasza młodzież z zapałem wzięła udział w proponowanych zajęciach.

Organizatorami obchodów Europejskiego Dnia Języków byli nauczyciele języków obcych: Aleksandra Korecka-Gruszka,
Barbara Boniecka,
Paweł Wysiński