Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

powrót

Dr Clown w Klinice Pediatrii Alergologii i Gastroenterologii

Październikowy poniedziałek dla dzieci z Kliniki Pediatrii Alergologii i Gastroenterologii był dniem wyjątkowym. Po długim czasie odwiedziły nas przedstawicielki fundacji Dr Clowna: pani Beata i pani Dominika.
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Panie przygotowały dla dzieci szereg atrakcji. Były pląsy i tańce przy muzyce, dmuchanie balonów, wspólne śpiewanie piosenek.
Na zakończenie pojawiła się super niespodzianka - aparat polaroid , którym można było zrobić sobie selfie z mamą lub koleżanką. Fotografowanie siebie sprawiło dzieciom dużo radości i dostarczyło ciekawych wrażeń .
Takie przedsięwzięcia wspierają proces leczenia, wywołują uśmiech na twarzach dzieci, a przede wszystko pozwalają zapomnieć o chorobie.

Monika Krajniak