Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2021/2022

Baśnie, bajki, bajeczki …w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym

Czy znacie taką bajkę? A jej bohatera? 5 listopada podczas zajęć pozalekcyjnych, dzieci przeniosły się w krainę rodem z bajek. Oglądały teatrzyk Kamishibai, słuchały bajek i piosenek do ich filmowych wersji, rozpoznawały bajkowe postacie, wybierały fasolę z grochu na wzór kopciuszkowych zmagań, odgadywały przedmioty bajkowe z tajemniczego kuferka, rozwiązywały zadania na papierze i na tablicy interaktywnej, a nade wszystko wspaniale się bawiły.

Beata Kocoń