Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2020/2021

Światowy Dzień Pluszowego Misia na oddziale Gastroenterologii

Dnia 26.11.2020r. na oddziale gastroenterologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Były konkursy, zagadki, misiowe kalambury oraz teleturniej pt.”Bajkowe misie”. Dzieci wykonały razem wspólną pracę plastyczną :”Tort dla misia”.
Mali pacjenci wykazali się bardzo dużą aktywnością . Spotkanie przebiegało w atmosferze zabawy i uśmiechów.
Na koniec świętowania każdy uczestnik otrzymał niespodziankę – były to maskotki podarowane przez fundację Mam marzenie, które ze względów na sytuację epidemiologiczną odbyły kwarantannę.
Takie działania bardzo pozytywnie wpływają na hospitalizację małych pacjentów i choć na chwilkę
pozwalają zapomnieć o chorobie.

Monika Krajniak