Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2020/2021

Spotkanie wielkanocne w Klinice Psychiatrii Stacjonarnej.

31 marca nasi uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Uczniowie radośnie rozpoczęli spotkanie przygotowanym przez siebie tańcem pt. „Belgijka”. Następnie wspólnie obejrzeli film o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Świetnie bawili się w trakcie zabawy odgadując zagadki świąteczno-wiosenne. Uczniowie mieli też okazję wykonać doświadczenie z jajkami. Kolejnym elementem naszego spotkania było szukanie na oddziale ukrytych puzzli, z których należało złożyć obrazek przedstawiający świątecznego zająca. Największe emocje towarzyszyły dzieciom podczas wykonywania swojego wielkanocnego zajączka. Każdy uczestnik spotkania został obdarowany świątecznym upominkiem.

Na koniec uroczystości wszyscy zasiedli do stołu z świątecznymi smakołykami składając sobie świąteczne życzenia.