Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2020/2021

Podsumowanie akcji „Podaruj Uśmiech na Święta”

Po raz pierwszy Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy wraz z Niepublicznym Przedszkolem „Muminki” w Bydgoszczy są inicjatorami akcji „Podaruj Uśmiech na Święta”. Celem akcji przeprowadzonej w grudniu 2020 roku była zbiórka nowych artykułów szkolnych, kolorowanek oraz książek na przygotowanie upominków dla naszych uczniów przebywających na leczeniu na oddziałach w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy. Serdecznie dziękujemy dyrekcji, rodzicom, dzieciom oraz całej kadrze przedszkola za przepiękny dar. Każda podarowana rzecz wywołała uśmiech na twarzach chorych dzieci.

Opracowała: Milena Pawlak