Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2020/2021

Pierwszy dzień jesieni w Klinice Psychiatrii Stacjonarnej

W pierwszy dzień jesieni uczniowie z Kliniki Psychiatrii Stacjonarnej powitali tę porę roku w nietypowy sposób, a mianowicie podczas imprezy pt. "Dary jesieni". Wychowawczynie z naszej szkoły sprawiły, że uczniowie mogli nie tylko obejrzeć oznaki jesieni za oknem, lecz mogli ją poczuć – wąchając np. lawendę, posmakować w postaci chleba lub ciast z jesiennymi owocami, oraz dotknąć jak np. nasiona rzepaku, czy czarnuszki. Były też konkursy i zagadki o tematyce jesiennej. Tak witamy tę piękną porę roku. Impreza przeprowadzona zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.