Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2020/2021

Kartka na Święta

W okazji Świąt Wielkanocnych dzieci z Oddziału Onkologii z wielką chęcią i radością zaangażowały się w przygotowanie kartek świątecznych dla 50 podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy w Kruszwicy. Celem tej akcji było zwrócenie uwagi na problem samotności i na ważność relacji międzyludzkich w tym trudnym dla nas wszystkich, ze względu na pandemię, czasie. Dla naszych uczniów była to niezwykle ważna i potrzebna lekcja życzliwości i szlachetności. Był to dla nich także czas, w którym choć na chwilę mogli zapomnieć o trudach związanych z hospitalizacją i oderwać się o szpitalnej rzeczywistości.
Różnorodność i piękno samodzielnie wykonanych kartek wielkanocnych z pewnością umiliła świąteczne chwile wielu osobom wywołując uśmiech na ich twarzach.

Organizator:
Małgorzata Ziętara