Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2020/2021

Dzień Poczty i Znaczka Pocztowego Na Oddziale Neurologii

Dokładnie 146 lat temu w Bernie powołano jedną z najstarszych organizacji międzynarodowych, a mianowicie Światowy Związek Pocztowy. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły dnia 09.10.2020 mieli okazję poznać historię znaczka pocztowego oraz poczty na świecie, rozwiązać szereg pocztowych łamigłówek, programować oraz kodować. Bawili się dzisiaj w projektantów znaczków pocztowych. Zapoznani zostali również z pracą i obowiązkami listonosza. Nauczyli się jak poprawnie adresować listy, kartki poprzez praktyczne działanie. Podczas zajęć uśmiech i dobra zabawa pozwoliły choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości szpitalnej.

Organizatorzy:
Milena Pawlak