Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2019/2020

Spotkanie z zespołem pARTyzant w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym

W ramach projektu „Spotkania z Ludźmi Kultury” w dniu 20 listopada w sali malinowej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego gościliśmy zespół pARtyzant w składzie Krzysztof Toczko i Mikołaj Toczko, którzy są jednocześnie przedstawicielami Stowarzyszenia Żółty Beret. Krzysztof Toczko zapoznał młodzież ze swoja drogą kariery, która rozpoczęła się zainteresowaniami muzycznymi jeszcze w szkole, a która doprowadziła go m.in. do koncertowania z legendarnym zespołem Dżem. Dzieci miały możliwość zapoznania się z różnymi instrumentami muzycznymi. Niektóre z nich posłużyły do wspólnego muzykowania. Wysłuchały też mini koncertu, który zaprezentowali muzycy. Wszyscy uczestnicy spotkania żywo reagowali na słuchana muzykę, jak i tą, którą tworzyli wspólnie z pARTyzantem. Mamy nadzieję, że pasja i zaangażowanie naszych gości udzieliło się naszym podopiecznym. Dziękujemy za wspólne, niecodzienne  spotkanie i mamy nadzieją na „Do zobaczenia”.