Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2019/2020

Przedświąteczne spotkanie na Neurologii w WSD

Co to był za dzień! Dnia 12.12.2019 przybyła młodzież z I LO im. B. Krzywoustego z Nakład nad Notecią na oddział Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym aby wprowadzić dzieci w klimat nadchodzących świąt. Wspólnie z dziećmi śpiewali kolędy oraz mieli przygotowane zabawy. Dzieci bardzo chętnie brały udział w odgadywaniu zagadek, kalamburach czy rzutach piłeczką do koszyczków. Wszyscy w miłej atmosferze stworzonej przez młodzież, ks. Igora Wichrowskiego oraz panią opiekun klasy wspólnie śpiewali i bawili się zapominając o rzeczywistości szpitalnej. Na koniec spotkania dzieci otrzymały upominki przywiezione przez przybyłych gości.
Bardzo dziękujemy za przybycie, chęć dzielenia się dobrym słowem, zabawą i uśmiechem. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie w murach Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Opracowała: M. Modrzyńska