Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2019/2020

Mikołajki w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym

5 grudnia 2019 roku dzieci z pediatrycznego oddziału w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym zapamiętają pewnie na długo. Z okazji Mikołajek odwiedził małych pacjentów Mikołaj. Mikołaj przybył z pomocnikiem, który pomógł mu przeprowadzić kilka atrakcyjnych zadań dla uczestników. Dzieci czytały wiersze i listy do Mikołaja, odpowiadały na zimowe zagadki oraz wykonywały prace plastyczną- podobiznę samego Mikołaja. Po szczerych rozmowach z dziećmi i upewnieniu się iż były grzeczne, Mikołaj rozdał upominki.

Sponsorami tegorocznych upominków mikołajkowych byli Motomikołaje. Serdecznie w imieniu dzieci dziękujemy!!!