Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2019/2020

powrót

Cane Pro Humano - zdalnie dla naszych uczniów

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie…
mądre przysłowie i bardzo prawdziwe, zwłaszcza w tych trudnych chwilach jakie obecnie przeżywamy. Już od dłuższego czasu dla bezpieczeństwa wszystkich nie możemy spotykać się bezpośrednio z naszymi uczniami, znajomy, przyjaciółmi szkoły. Na szczęście media, Internet oraz różne komunikatory bardzo nam w tym pomagają i dzięki nowoczesnej technologii, wolontariusze Fundacji Pomocy Terapeutycznej Cane Pro Humano wirtualnie spotkali się z uczniami szkoły szpitalnej.
Kilkanaście lat przyjeżdżacie do chorych dzieci niosąc im radość, uśmiech
i pocieszenie w chorobie. Tym razem było trochę inaczej, ale równie pięknie i emocjonalnie. Dziękujemy za wzruszające pozdrowienia, widok tak bardzo przyjaznych nam wolontariuszy i piesków ucieszył społeczność naszej szkoły.
Poniżej podajemy link do filmu, który jest świetnym upominkiem i nadzieją na to, że jeszcze będzie lepiej i wtedy w realu powrócimy do naszych spotkań.


https://www.facebook.com/zs33.bydgoszcz/videos/242459770511311


Maria Górska