Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2019/2020

Audycja ekologiczna pt.”Woda to życie” na oddziale Gastroenterologii

Dnia 04 października w Klinice Pediatrii Alergologii i Gastroenterologii odbyła się audycja ekologiczna pt.”Woda to życie”. Spotkanie prowadziła pani Beata z KPCEE w Bydgoszczy. Miało ono charakter warsztatowy.
Dzieci z Kliniki Pediatrii i Kliniki Hematologii wykonywały doświadczenia z wodą. Były bardzo zaangażowane i dociekliwe. Każde dziecko wykazało się aktywnością, chętnie rozwiązując rebusy.
Na zakończenie wszyscy pacjenci otrzymali upominki.
Takie spotkania bardzo korzystnie wpływają na proces hospitalizacji, pozwalają zapomnieć o chorobie, a przede wszystkim dostarczają dzieciom dużo radości.

Monika Krajniak