Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Wielkanoc w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy

16 kwietnia 2019 roku mali pacjenci z oddział pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym uczestniczyły w spotkaniu świątecznym. Z okazji Wielkanocy dzieci ustroiły hol oddziału w przepiękne obrazki z elementami świątecznymi: pisankami, kurczaczkami, barankami i baziami. Dzieci przypominały również tradycje wielkanocne i opowiadały jak obchodzą Wielkanoc w domu. Każde dziecko wykonało samodzielnie kurczaczka, który będzie towarzyszył im podczas świąt.