Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Światowy Tydzień Mózgu w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym oraz Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno- Zakaźnym.

12 marca 2019 roku dzieci z Oddziału Reumatologii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego wzięły udział w zajęciach z okazji Światowego Tygodnia Mózgu. Tematem zajęć było poznanie funkcjonowania mózgu i jego możliwości oraz zwiększania wydajności mózgu poprzez łamigłówki takie jak szyfrowanie i rozszyfrowywanie. Uczniowie poznali również zasady higieny mózgu i ciekawostki na jego temat. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu z rozkodowanych wiadomości.
Takie same zajęcia odbyły się 13 marca br. w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno- Zakaźnym na oddziale pediatrycznym.