Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Spotkanie mikołajkowe w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym

Dnia 5 grudnia na Oddział Pediatrii, Chorób Infekcyjnych i Hepatologii WSOZ w Bydgoszczy zawitał św. Mikołaj. Była to dla małych pacjentów wielka niespodzianka. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały, aż ten specjalny gość zawita do ich sal. Święty Mikołaj przygotował dla każdego specjanle zadania, które rozweseliły nie tylko małych pacjentów, ale także ich rodziców. Dzieci z chęcią odpowiadały na zabawne zagadki gościa, śpiewały świąteczne piosenki, recytowały ulubione wiersze, wykonywały prace plastyczne. Każdy mały pacjent otrzymał od św. Mikołaja przepiękny prezent a zachwytom nie było końca. Świętemu Mikołajowi towarzyszyli specjalni pomocnicy, którzy czuwali, aby nasz gość nie pominął żadnego ucznia naszej szkoły, i żeby każdemu dostarczył paczki pełne niespodzianek. W tym roku do akcji mikołajkowej włączyli się również Motomikołaje, którzy wsparli św. Mikołaja niesamowitymi podarkami dla małych pacjentów. To był dzień pełny pozytywnych wrażeń.