Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

powrót

Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów KP Stacjonarnej

Dnia 6 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się mikołajki szkolne. Tego dnia uczniowie Kliniki Psychiatrii Stacjonarnej mieli okazję wziąć udział w zabawach mikołajkowych, które przygotowane zostały specjalnie z myślą o nich.

Głównym celem spotkania, była integracja uczniów poprzez wspólne gry, zabawy i konkursy, które zwieńczono obdarowaniem ich słodkimi prezentami.

Akcja odbyła się bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Na początku mikołajkowych rozgrywek, uczniowie poprzez właściwe rozwiązanie matematycznych zadań, rozszyfrowali hasło
pt. „ OBCHODZIMY MIKOŁAJKI”. Uczestnicy zabawy na krótko stali się pomocnikami Mikołaja, gdyż następnym zadaniem było zapakowanie przez uczniów prezentów świątecznych w ozdobny papier. Staranność wykonania prac oceniana była przez jedną z pań pielęgniarek, pracujących na oddziale Kliniki Psychiatrii. Uczniowie aktywnie uczestniczyli również w rozwiązywaniu krzyżówek i zagadek o tematyce świątecznej i zimowej. Ci, którym najszybciej udało się uporać z zadaniem, zostali nagrodzeni.

Nie zabrakło także wspólnego kolędowania oraz tworzenia najdłuższego łańcucha świątecznego przez poszczególne zespoły. Największą atrakcją okazał się tzw. „rzut prezentem” do celu.
Para, która uzyskała największą z możliwych ilość punktów- 5/6 została wyróżniona.

Po zabawach nastąpiło rozdanie uczniom „słodkich mikołajkowych upominków”, co upamiętniono wspólnym zdjęciem.

Zabawy przygotowały i poprowadziły:
Katarzyna Stalińska, Monika Fabrycka, Katarzyna Mikołajczyk