Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Mikołajkowa zumba w KPHiO

5 grudnia 2018 roku w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii odbyło się kolejne spotkanie ze znanym i lubianym instruktorem zumby Pawłem Milhausen.  Comiesięczna zumba to dla wszystkich dzieci, rodziców i nauczycieli zastrzyk pozytywnych emocji.  Pozwala oderwać się od szarej szpitalnej rzeczywistości, redukuje napięcia spowodowane pobytem w szpitalu, a także ładuje akumulatory na kolejne dni.  Tym razem było to wyjątkowe spotkanie, gdyż przebiegało w świątecznym klimacie  MIKOŁAJEK.  Były mikołajkowe koszulki  i czapeczki . Tak przygotowani  tańczyliśmy zumbę do specjalnie wybranych świątecznych piosenek, do których układy przygotował Paweł Milhausen. Było dużo radości, uśmiechu, tańca i śpiewu.  Czas upłynął w miłej, niezapomnianej atmosferze. Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania z zumbą.

Katarzyna Niedzwiec