Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Koniec roku szkolnego w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym.

19 czerwca 2019 roku pacjenci z oddziału pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego uczestniczyli w zajęciach „Witamy wakacje”. Dzieci omawiały zasady bezpiecznego poruszania się w trakcie górskich wycieczek oraz pobytu nad jeziorem i nad morzem. Uczestnicy bezbłędnie znali wszystkie numery alarmowe oraz znali zasady udzielania pierwszej pomocy. Każdy uczestnik wybrał kolorowankę przedstawiającą podróże wakacyjne, zwierzątko czy ulubionego bohatera. Zadaniem było pokolorowanie obrazka i zeskanowanie go w programie Quiver, w którym obraz się poruszał. Dzieci wykonały wakacyjny plakat oraz wzięły udział w wakacyjnym quizie. Po zajęciach czekały na dzieci upominki.