Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2018/2019

Dzień Dziecka w WSD w Bydgoszczy

Dnia 4 czerwca 2019 roku w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Goście zostali powitani przez Pana Dyrektora WSD w Bydgoszczy Edwarda Hartwicha oraz Panią Dyrektor ZS 33 w Bydgoszczy Izabelę Maciejewską. Następnie dzieci wysłuchały życzeń z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Na małych milusińskich czekało mnóstwo niespodzianek. W części artystycznej wystąpili wychowankowie Bursy nr 1 w Bydgoszczy w pięknej inscenizacji „Rzepki” Juliana Tuwima. W dalszej części dzieci bawiły się w raz z tancerką Bollywood Kids- Panią Joanną z „Planety tańca” w Bydgoszczy. Wzięły także udział w magicznym pokazie chemika Pana Wojciecha. Śpiewały i muzykowały wspólnie z Panią Olgą. Na koniec obejrzały występ grupy akrobatycznej. W trakcie festynu dzieci miały możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć w foto-budce. Po imprezie dzieci zostały obdarowane prezentami. Cały dzień pozwolił im zapomnieć o przykrych przeżyciach związanych z hospitalizacją, a na ich twarzach zagościł uśmiech.

Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Dnia Dziecka z całego serca dziękujemy!

Organizatorzy:
M. Górska