Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Wizyta MotoZająców u pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii SU nr 1 – 25.03.2018

W przedświąteczny, marcowy czas znowu przed Szpitalem Uniwersyteckim zawarczały motory. Wspaniałe motocykle prowadziły MotoZające wiozące prezenty dla pacjentów oddziału Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Jak zwykle było dużo radości, kiedy w drzwiach świetlicy pojawiły się postacie Zająca, Myszki Mini i Minionków. Dzieci miały możliwość zabawy z ulubionymi, bajkowymi postaciami i zrobienia sobie z nimi pamiątkowych zdjęć. Kiedy Zając częstował wszystkich czekoladowymi jajeczkami na scenie pojawił się następny gość – iluzjonista pan Mariusz Czaja, który wywołał na twarzach uczestników spotkania (tych małych i dużych)nie tylko wyraz zdziwienia i zachwytu, ale również dużo uśmiechów. Każdy został obdarowany prezentem, nawet te dzieci, które ze względu na stan zdrowia i izolację nie mogły uczestniczyć w spotkaniu w świetlicy. Dzieci szczególnie ucieszył Franek – maskotka, którą specjalnie dla małych pacjentów szyją Motodawcy Uśmiechu. Dziękujemy MotoZającom za ich wspaniałe oddanie dla chorych dzieci!

Opracowanie: Ewa Konarska - Koźlak